Як Петрик П`яточкин слоників рахував

купить: Книга Як Петрик П`яточкин слоників рахував изображение1 купить: Книга Як Петрик П`яточкин слоників рахував изображение2 купить: Книга Як Петрик П`яточкин слоників рахував изображение3

Артикул 642135
Авторы Наталія Гузєєва
Серия Мрійники
Язык издания Украинский
Дата издания 2015
Переплёт Твердый
Количество страниц 64
Переводчик Іван Андрусяк
Художник-иллюстратор Оксана Батуріна
ISBN 978-617-690-120-4
Производитель Издательство "ПЕЛИКАН"

Ох і Петрик! Від його витівок дорослі хапаються за голови, а діти в дитсадку не можуть дочекатися, коли Петрик знову веселитиме їх усілякими вигадками. Ще б пак! Коли Петрик у садочку, він гуде, ніби вулик, навіть у тиху годину! Та одного разу вихователька порадила хлопчику заплющити очі й порахувати... слоненят! Що з цього вийшло, а також про інші пригоди рудого хлопчика, ви дізнаєтеся з книжки Наталі Гузєєвої «Як Петрик П’яточкин слоників рахував».

Книжка, яка називається, як і популярний мультфільм, «Як Петрик П’яточкин слоників рахував». Вона складається з трьох історій про невгамовного Петрика, тямущого і бешкетного хлопчика, який може потрапити в халепу, не підводячись із ліжка: то він рахує слоників, аби заснути під час тихої години, то заводить теплу дружбу з роботом Роботасею, то розшукує Діда Мороза.

«Покоління українців, чиє дитинство припадало на 80–90-ті роки, знають історії і кумедні пісеньки-лічилки П’яточкина напам’ять. Гадаю, вони захочуть поділитися ними зі своїми дітьми. Ми видаємо не просто добрі й повчальні книжки, а знаходимо популярні проекти, які підкреслюють нашу національну ідентичність. Петрик – справді український персонаж, своєрідний символ української дитячої літератури. Він такий самий національний літературний символ в Україні, як Карлсон і Пеппі Довгапанчоха у Швеції чи Пітер Пен в Англії», – зазначила генеральний директор видавництва «Віват» Юлія Орлова.

Наталя Гузєєва – українська письменниця, сценарист, перекладач, автор літературних і анімаційних персонажів «Петрик П’яточкин» і «Капітошка». Мультфільми про них увійшли до золотої колекції радянських анімаційних фільмів 1943-1991 років. У цілому, за сценаріями письменниці знято 14 анімаційних та 2 науково-популярні фільми. Загальний наклад дитячих книжок Н. Гузєєвої становить близько 5 млн. примірників.

Источник: “http://bukva.ua/catalog/browse/527/1/642135”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя