Markiyan Malskyy: "Юристи Arzinger завершили проект по представництву ..."

Markiyan Malskyy в facebook:

Юристи Arzinger завершили проект по представництву клієнта в Європейському суді з прав людини. Клієнт протягом шести років намагався повернути в свою власність ... нерухомість, конфісковану за скасованим вироком суду. Не дочекавшись справедливості на національному рівні, клієнт подав скаргу до ЄСПЛ, посилаючись на порушення його права на справедливий суд в частині розумних строків розгляду справи ст. 6 Конвенції про права людини та основоположні свободи. Об этом сообщает mixednews.in.ua со ссылкой на СМИ.

Після раптової смерті клієнта, команда Arzinger продовжила процес в ЄСПЛ на користь матері заявника. В результаті 22 червня Суд одноголосно визнав порушення Україною права заявника на справедливий суд, підтримав доводи команди Arzinger про прийнятність участі в справі матері заявника та присудив їй грошову компенсацію.

Над проектом працювали - на стадії підготовки первинного заяви - старший юрист Nataliia Ivanitska та молодший юрист Тихон Алексєєнко, - на стадії письмових дебатів і прийняття рішення по суті справи - старший юрист Anton Molchanov і молодший юрист Ольга Самойленко під керівництвом партнера Андрія Селютіна. http//hudoc.echr.coe.int/eng #Markiyan Malskyy


ТОП новости

Вход

Меню пользователя