Сьогодні частина Львова буде закрита для руху транспорту

Сьогодні, 8 вересня, у Львові відбуватимуться масштабні змагання Lviv Triathlon Cup, де поєднано три види спорту: плавання, біг та велоїзда. У зв’язку з цим, рух автотранспорту на маршруті змагань обмежено. Організатори просять вибачення за незручності.За сприянням міської ради проводиться Відкритий кубок Львова з триатлону. Дистанції відбуватимуться в плаванні 1,5 км, велосипедна дистанція — 40 км і бігова дистанція становитиме 10 км. Об этом сообщает licensee.in.ua со ссылкой на СМИ.


Міжнародні змагання Lviv Triathlon Cup відбуватимуться на різних дистанціях:


  • забіг на 200 м, 300 м та 500 м (Дитяча триатлонна ліга) відбуватиметься за маршрутом: просп. Свободи, 41 — просп. Свободи, 1 — просп. Свободи, 24.
  • велозаїзд на 4 км (Дитяча триатлонна ліга) буде за маршрутом: просп. В. Чорновола — пл. Різні — просп. В. Чорновола — просп. В. Чорновола, 1 — вул. Городоцька, 2.
  • забіг на 1 км: просп. Свободи, 41 — просп. Свободи, 1 — просп. Свободи, 24.
  • заплив учасників на озері «Колиба» (смт. Брюховичі, вул. А. Бурденка, 14).
  • велозаїзд за маршрутом: вул. А. Бурденка, 14 (озеро «Колиба» у смт. Брюховичі) — вул. Замарстинівська, 217 — вул. Варшавська — просп — В. Чорновола, 103 — вул. В. Липинського, 3 — вул. Угнівська, 9 — просп. В. Чорновола, 45 — просп. В. Чорновола, 7 — вул. Покутська, 2 — просп. В. Чорновола, 103.
  • забіг на 10 км за маршрутом: просп. Свободи, 41 — просп. Свободи, 1 — вул. Князя Романа — просп. Свободи, 24 — вул. Городоцька, 2.
  • нагородження переможців відбудеться на просп. Свободи, 41.


Організаторами змагань є Федерація триатлону Львівської області спільно з управлінням молоді та спорту Львівської міської ради. На проведення цього заходу з міського бюджету м. Львова виділено фінансову підтримку в сумі 300 тис.₴


На час проведення змагань перекрито або обмежено рух транспорту на різних ділянках маршруту від смт. Брюховичі до проспекту Свободи. У зв’язку з цим не курсує тролейбус № 33. У зв’язку з перекриттям у русі трамваїв № 1, 2, 9 у цей час можливі короткотермінові затримки в центрі міста.


Також з 8.30 год і до 12.00 год зміниться схема руху частини автобусних маршрутів.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/sogodni_chastyna_lvova_mista_bude_zakryta_dlya_ruhu_transportu_325506.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя